uurrooster

Titel Dag Groepscode van tot Trainer
P1 Peutergym (vanaf 20 maanden) Zon P1 08:30 09:30
P2 Peutergym (vanaf 20 maanden) - VOLZET (met wachtlijst of alternatief P1) Zon P2 09:30 10:30
K1 Kleutergym - 1ste kleuterklas (vanaf °2018) - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Zon K1 11:00 12:00
K2 Kleutergym - 1ste / 2de kleuterklas (vanaf °2018) - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Woe K2 15:30 16:30
K3 Kleutergym - 1ste / 2de kleuterklas (vanaf °2018) - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Zon K3 12:00 13:00
K4 Kleutergym - 1ste / 2de kleuterklas (vanaf °2018) Zon K4 13:00 14:00
K5 Kleutergym - 2de/3de kleuterklas - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Woe K5 14:30 15:30
K6 Kleutergym - 2de/3de kleuterklas - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Zon K6 11:00 12:00
K7 Kleutergym - 2de/3de kleuterklas - VOLZET (met wachtlijst of andere kleutergroep) Zon K7 12:00 13:00
K8 Kleutergym - 3de kleuterklas Woe K8 14:30 15:30
K9 Kleutergym - 3de kleuterklas Zon K9 13:00 14:00
K10 Kleutergym plus - 3de kleuterklas Do K10 17:00 18:00
G1 G-Gym groep (1u) Zat G1 09:30 10:30
G2 G-Gym groep (2u) Zat G2 09:30 11:30
M1 Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar Ma M1 17:30 18:30
M2 Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar - VOLZET (met wachtlijst of alternatief M1) Woe M2 15:30 16:30
M3 Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Ma M3 18:30 19:30
M4 Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Woe M4 16:30 17:30
M5 Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Woe M5 17:30 18:30
M6 Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Do M6 18:30 19:30
M7 Recreatief turnen 1ste tot en met 4de middelbaar Do M7 19:30 21:00
D1 Clipdance 1ste en 2de leerjaar Di D1 17:30 18:30
D2 Clipdance 3de en 4de leerjaar Ma D2 17:00 18:00
D3 Clipdance 5de en 6de leerjaar Ma D3 18:00 19:00
D4 Clipdance 1ste tot en met 4de middelbaar Ma D4 19:00 20:00
D5 Clipdance vanaf 5de middelbaar Ma D5 20:00 21:00
F1 Freerunning/Parkour 3de en 4de leerjaar - VOLZET (met wachtlijst of alternatief F2) Zat F1 14:00 15:00
F2 Freerunning/Parkour 3de en 4de leerjaar Zon F2 14:30 15:30
F3 Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar - VOLZET (met wachtlijst of alternatief F4, F5) Zat F3 14:00 15:00
F4 Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar Zat F4 15:00 16:00
F5 Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar Zon F5 15:30 16:30
F6 Freerunning/Parkour 1ste en 2de middelbaar Zat F6 15:00 16:30
F7 Freerunning/Parkour 1ste en 2de middelbaar Zon F7 16:30 18:00
F8 Freerunning/Parkour 3de en 4de middelbaar Zat F8 16:00 17:30
F9 Freerunning/Parkour vanaf 5de middelbaar Zat F6 16:30 18:00
F10 Freerunning/Parkour - Expertgroep (selectie via testmoment) Zat F10 18:00 19:30
V1 Ochtendgym (volwassenen) Di V1 09:30 10:30
V2 Pilates - VOLZET (met wachtlijst of alternatief V8) Di V2 19:30 20:30
V3 Recreatief turnen vanaf 5de middelbaar Di V3 20:30 22:00
V4 Bootcamp - VOLZET (met wachtlijst) Di V4 20:30 21:30
V5 Dance Mix Workout (vanaf 18 jaar) Woe V5 20:00 21:00
V6 Total Body Conditioning - VOLZET (met wachtlijst) Do V6 20:00 21:00
V7 Heren Conditie en Volleybal Do V7 20:30 22:30
V8 Pilates Vrij V8 09:00 10:00
V9 Bootcamp - extra groep Di V9 21:30 22:30
S1 Ochtendgym (55+) - VOLZET (met wachtlijst of alternatief S2) Di S1 10:30 11:30
S2 Ochtendgym (55+) Do S2 10:00 11:00
A1 Acrogym beginners Di A1 17:30 19:00
A2 Acrogym beginners Zat A2 09:30 11:00
A3 Acrogym gevorderden Di A3 17:30 19:30
A4 Acrogym gevorderden Do A4 17:30 19:30
A5 Acrogym wedstrijd Woe A5 17:00 19:30
A6 Acrogym wedstrijd Vrij A6 17:30 20:00
A7 Acrogym wedstrijd Zat A7 11:00 13:00
TU1 Tumbling beginners en I9 Di TU1 17:30 19:00
TU2 Tumbling beginners en I9 Vrij TU2 18:00 19:30
TU3 Tumbling beginners Zat TU3 09:00 10:30
TU4 Tumbling I9/I10 Zat TU4 09:00 11:30
TU5 Tumbling I9/I10 Zon TU5 18:00 19:30
TU6 Tumbling wedstrijd I10 en AB Di TU6 19:00 20:30
TU7 Tumbling wedstrijd I10 en AB Vrij TU7 19:30 21:00
TU8 Tumbling wedstrijd AB Zat TU8 09:30 11:30
TU9 Tumbling wedstrijd A Zat TU9 12:00 13:00
TU10 Tumbling wedstrijd AB Zon TU10 18:00 19:30
TR1 Trampoline beginners Woe TR1 16:30 18:30
TR2 Trampoline beginners Vrij TR2 17:30 19:00
TR3 Trampoline wedstrijd DMT I Woe TR3 18:00 19:30
TR4 Trampoline wedstrijd DMT I Vrij TR4 18:30 20:00
TR5 Trampoline wedstrijd DMT I Zat TR5 11:30 13:00
TR6 Trampoline wedstrijd DMT AB Woe TR6 18:00 20:00
TR7 Trampoline wedstrijd DMT AB Do TR7 18:00 20:00
TR8 Trampoline wedstrijd DMT AB Zat TR8 11:30 13:30
TR9 Trampoline wedstrijd Maxi BC Ma TR9 19:00 21:00
TR10 Trampoline wedstrijd Maxi BC Woe TR10 19:30 21:00