Activiteitenkalender

kalenderdatum startuurkalender stopuurkalender Titel lokatie linkkalender
10/08/2018 19:30 22:00 D&M Friday Ontmoetingsruimte gymhal
17/08/2018 19:30 22:00 D&M Friday Ontmoetingsruimte gymhal
20/08/2018 Acrokamp - 20 tem 24 augustus 2018
23/08/2018 17:00 19:30 Voorinschrijvingen (voor oud-leden) Gymhal, Sportcentrum De Schinde
24/08/2018 19:30 22:00 D&M Friday Ontmoetingsruimte gymhal
25/08/2018 Klusjesdag gymhal Gymhal, Sportcentrum De Schinde
27/08/2018 19:00 21:30 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
30/08/2018 19:00 21:30 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
01/09/2018 Maand van de sportclub (1-30 september)
02/09/2018 09:00 17:00 Inschrijvingen tijdens de Ekerse Rommelmarkt Rommelmarkt, aan de nieuwe gymhal - Oorderseweg 83, 2180 Ekeren
04/09/2018 18:00 19:30 Testmoment -Tumbling Gymhal, Sportcentrum De Schinde
05/09/2018 18:00 19:00 Testmoment - Acrogym Gymhal, Sportcentrum De Schinde
06/09/2018 18:00 19:00 Testmoment - Trampoline Gymhal, Sportcentrum De Schinde
06/09/2018 19:00 21:00 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
10/09/2018 Start 60ste seizoen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
10/09/2018 19:00 21:00 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
12/09/2018 14:00 16:00 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
16/09/2018 09:00 11:00 Inschrijvingen Gymhal, Sportcentrum De Schinde
28/09/2018 19:30 20:30 Pasmoment uniformkledij Gymhal, Sportcentrum De Schinde
29/09/2018 11:00 12:00 Pasmoment uniformkledij Gymhal, Sportcentrum De Schinde
07/10/2018 Kaderdag Dans Gent
20/10/2018 Kaderweekend gymnastiek - 20 & 21 oktober Gent
02/11/2018 Parkourstage (2-4 november) Leuven
24/11/2018 TU/TRA/ACRO 'De nieuwe lichting' Gymhal, Sportcentrum De Schinde
25/11/2018 Sinterklaasfeest peuters, kleuters, g-gym en 1ste-2de leerjaar Gymhal, Sportcentrum De Schinde
30/11/2018 Lekkernijslag Gymhal, Sportcentrum De Schinde
15/12/2018 Gymgala 15 & 16 december Lotto Arena Antwerpen
01/05/2019 Ekeren Sport! Hagelkruispark, Ekeren
09/05/2019 Opbouw/repetities turn-en dansgala - 9-10 mei Sporthal 't Venneke
11/05/2019 Turn- en dansgala 11-12 mei Sporthal 't Venneke
22/05/2019 Medailleuitreiking kleuters (groepen woe) Gymhal, Sportcentrum De Schinde
26/05/2019 Medailleuitreiking kleuters (groepen zo) Gymhal, Sportcentrum De Schinde
15/06/2019 Medailleuitreiking G-Gym Gymhal, Sportcentrum De Schinde
16/06/2019 Einde 60ste seizoen
22/06/2019 Vrijwilligersdrink Ontmoetingsruimte gymhal