uurrooster

Titel Dag Groepscode van tot Trainer
Peutergym (vanaf 20 maanden) Zon P2 10:00 11:00 Sabrina Embrechts, Jotti Dierckx, Sitske Vermeulen
Peutergym (vanaf 20 maanden) Zon P1 09:00 10:00 Sabrina Embrechts, Sitske Vermeulen, Jotti Dierckx
Kleutergym - 1ste kleuterklas (vanaf 3 jaar) Woe K1 15:30 16:30 Chloé De Boeck, Racquel Gibson, Jill Van Bruyssel, Ellen Quirynen
Kleutergym - 1ste en 2de kleuterklas (vanaf 3 jaar) Zon K2 11:00 12:00 Sabrina Embrechts, Vasanthi Boddou, Jotti Dierckx
Kleutergym - 1ste/2de kleuterklas (vanaf 3 jaar) Zon K3 12:00 13:00 Sabrina Embrechts, Jotti Dierckx, Eline Hermans
Kleutergym - 2de kleuterklas Woe K4 14:30 15:30 Chloé De Boeck, Jill Van Bruyssel, Roos Vandenbempt, Nazli Unal
Kleutergym - 2de en 3de kleuterklas Zon K5 11:00 12:00 Lindsay Kerstens, Lieze Spooren, Nick Blondeel
Kleutergym - 2de/3de kleuterklas Zon K6 12:00 13:00 Lindsay Kerstens, Lieze Spooren, Nick Blondeel
Kleutergym - 3de kleuterklas Woe K7 14:30 15:30 Sarah Rennen, Kythana Sena, Ellen Quirynen
G-Gym groep 1 Zat G1 09:30 10:30 Jolien De Winter, Kim Donckers, Stephanie Moens
G-Gym groep 2 Zat G2 09:30 11:00 Kim Donckers, Jolien De Winter, Stephanie Moens
G-Gym groep 3 Zat G3 09:30 11:30 Kim Donckers, Jolien De Winter, Stephanie Moens
Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar Ma M1 17:30 18:30 Axana Grzesiak , Lindsay Kerstens, Kachina Gorissen, Maxime Wouters
Recreatief turnen 1ste en 2de leerjaar Woe M2 15:30 16:30 Sarah Rennen, Nazli Unal, Kythana Sena
Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Ma M3 18:30 19:30 Axana Grzesiak , Lindsay Kerstens, Mans Faizi, Maxime Wouters
Recreatief turnen 3de en 4de leerjaar Woe M4 16:30 17:30 Nazli Unal, Kythana Sena, Robin Thienpont
Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Woe M5 17:30 18:30 Guillaume De Oliveira Andrezo, Jade Aelbrecht, Robin Thienpont
Recreatief turnen 5de en 6de leerjaar Do M6 18:00 19:00 Sarah De Schepper, Fleur Plompen, Fatiha Oyatto
Recreatief turnen 1ste tot en met 4de middelbaar Do M7 19:00 20:30 Sarah De Schepper, Fatiha Oyatto, Jill Cornelissen
Clipdance 1ste en 2de leerjaar Di D1 17:30 18:30 Silvania Gugliermetto
Clipdance 3de en 4de leerjaar Ma D2 17:30 18:30 Larissa Nuyens
Clipdance 5de en 6de leerjaar Ma D3 18:30 19:30 Larissa Nuyens
Clipdance 1ste tot en met 4de middelbaar Ma D4 19:30 20:30 Larissa Nuyens
Clipdance vanaf 5de middelbaar Ma D5 20:30 21:30 Larissa Nuyens
Freerunning/Parkour 3de en 4de leerjaar Zat F1 13:30 15:00 Tom De Backer
Freerunning/Parkour 5de en 6de leerjaar Zat F2 14:00 15:30 Wouter Uitdewilligen
Freerunning/Parkour 1ste en 2de middelbaar Zat F3 15:00 16:30 Wouter Uitdewilligen
Freerunning/Parkour 3de en 4de middelbaar Zat F4 15:00 16:30 Tim Biemans
Freerunning/Parkour vanaf 5de middelbaar Woe F5 20:00 22:00 Tom De Backer
Freerunning/Parkour vanaf 5de middelbaar Zat F6 16:30 18:30 Sybren Oerlemans
Recreatief turnen vanaf 5de middelbaar Di V1 20:30 22:00 Eline Buitink
BBB - High impact Di V2 19:30 20:30 Sally Schoeters
BBB - Medium impact Di V3 20:30 21:30 Jeannine Olens
Dance Mix Workout (vanaf 18 jaar) Woe V4 20:00 21:00 Lucia Salvo
Heren Conditie en Volleybal Do V5 20:30 22:30 Bart Asnot
Total Body Conditioning Do V6 20:00 21:00 Silvania Gugliermetto
Ochtendgym (volwassenen) Di S1 09:30 10:30 Silvania Gugliermetto
Ochtendgym (55+) Di S2 10:30 11:30 Silvania Gugliermetto
Ochtendgym (55+) Do S3 10:00 11:00 Silvania Gugliermetto
Acrogym beginners Di A1 17:30 19:00 Demi Devos, Dina Devos, Fleur Plompen
Acrogym beginners Zat A2 09:30 11:00 Demi Devos, Dina Devos, Sam Adriaenssens
Acrogym gevorderden Di A3 17:30 19:30 Cato Moons, Jana Linsen
Acrogym gevorderden Do A4 17:30 19:30 Cato Moons, Jana Linsen
Acrogym wedstrijd Woe A5 17:00 19:30 Tine Vansteenkiste, Kato Vranken, Sam Adriaenssens
Acrogym wedstrijd Vrij A6 17:30 20:00 Tamara Vervoort , Eline Buitink, Lize Kleeren
Acrogym wedstrijd Zat A7 11:00 13:00 Kato Vranken, Cato Moons, Sam Adriaenssens, Eline Heylen
Tumbling beginners Di TU1 17:30 19:00 Mirte Schepers, Guillaume De Oliveira Andrezo, Jade Aelbrecht
Tumbling beginners Vrij TU2 18:00 19:00 Eline Heylen, Mirte Schepers
Tumbling beginners Zat TU3 09:00 10:30 Eline Heylen, Nathalie Moens
Tumbling beginners (plus-groep) Zat TU3+ 09:00 11:30 Eline Heylen, Nathalie Moens
Tumbling beginners Zon TU4 18:00 19:30 Eline Heylen, Lianne van der Linden
Tumbling wedstrijd Di TU5 19:00 20:30 Eline Heylen, Lianne van der Linden
Tumbling wedstrijd Vrij TU6 19:30 21:00 Eddy Aelbrecht, Thévy Olyslager, Lianne van der Linden
Tumbling wedstrijd Zat TU7 09:30 11:30 Eddy Aelbrecht, Thévy Olyslager
Tumbling wedstrijd Zon TU8 18:00 19:30 Eddy Aelbrecht
Trampoline beginners Woe TR1 16:30 18:30 Sitske Vermeulen
Trampoline beginners Vrij TR2 17:30 19:00 Sitske Vermeulen
Trampoline wedstrijd I Woe TR3 18:00 19:30 Merel De Kock
Trampoline wedstrijd I Vrij TR4 18:30 20:00 Stephanie Moens
Trampoline wedstrijd I Zat TR5 11:30 13:00 Nathalie Moens
Trampoline wedstrijd ABC Woe TR6 18:00 19:30 Patrick Vermeulen, Tania Willekens, Xuyên Boddou
Trampoline wedstrijd ABC Do TR7 18:00 20:00 Patrick Vermeulen, Jolien De Winter, Sandra Barbian
Trampoline wedstrijd ABC Zat TR8 11:30 13:30 Patrick Vermeulen, Xuyên Boddou, Sandra Barbian
Trampoline maxi Woe TR9 19:30 21:00 Tania Willekens, Merel De Kock