Deug & Moed

Kalender

September 2022

Activiteit

dinsdag 27 september 2022 19:00 – 20:30

Pasmoment uniformen (3)

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Oktober 2022

Activiteit

vrijdag 7 oktober 2022 00:00 – 00:00

Thirsty Friday (1)

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

zaterdag 22 oktober 2022 – zondag 23 oktober 2022

Kaderweekend (opleidingsweekend trainers)

Topsporthal Gent, Zuiderlaan, Ghent, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

woensdag 26 oktober 2022 – zondag 30 oktober 2022

Thematraining kleutergym - Halloween

Tijdens de Halloween themalessen mogen de kleutertjes verkleed komen... we maken het griezelig spannend!

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

maandag 31 oktober 2022 – zondag 6 november 2022

Herfstvakantie (geen les)

geen les tijdens de herfstvakantie vanaf maandag 31 oktober tot en met zondag 6 november.

+ Toevoegen aan agenda

November 2022

Activiteit

vrijdag 18 november 2022

Parkour movie night

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

woensdag 23 november 2022 – zaterdag 26 november 2022

WAGC Tumbling, Trampoline, DMT - Sofia (BUL)

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

zaterdag 26 november 2022

De Nieuwe Lichting

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerpen, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

zondag 27 november 2022

Sinterklaasfeest

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerpen, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

December 2022

Activiteit

vrijdag 2 december 2022 – zondag 4 december 2022

Lekkernijslag

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

vrijdag 9 december 2022

Thirsty Friday (2)

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

zondag 25 december 2022 – zondag 8 januari 2023

Kerstvakantie (geen les)

Kerstvakantie: geen les vanaf zondag 25 december tot en met zondag 8 januari

+ Toevoegen aan agenda

Januari 2023

Wedstrijd

zaterdag 7 januari 2023 – zondag 8 januari 2023

SYTA Cup Acro

Puurs, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zondag 15 januari 2023

Provinciale voorronde 1 TRA C-niveau

Sporthal De Komeet, Eeuwfeestlaan, Lier, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 21 januari 2023 – zondag 22 januari 2023

Provinciale voorronde 1 DMT AB-niveau en DMT TU TRA I-niveau

Evenementenhal Den Dijk, Rozenkransweg, Zonhoven, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 28 januari 2023 – zondag 29 januari 2023

Provinciale voorronde 1 TU TRA AB-niveau - ANTWERPS KAMPIOENSCHAP

De Hoogt, De Hoogt, Oud-Turnhout, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Februari 2023

Wedstrijd

zondag 5 februari 2023

Provinciale voorronde 2 TRA C-niveau

Hernieuwenstraat 14, Wielsbeke, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 11 februari 2023 – zondag 12 februari 2023

Recreatoernooi 1 ACR

Sporthal "August Wyn", Landbouwstraat, Niel, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 11 februari 2023 – zondag 12 februari 2023

Provinciale voorronde 2 DMT AB-niveau en DMT TU TRA I-niveau

Hof van Straeten 2, Varsenare Jabbeke, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 18 februari 2023 – zondag 19 februari 2023

Recreatoernooi 2 ACR

Sportcentrum Waarschoot, Kleine Weg, Lievegem, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 18 februari 2023 – zondag 19 februari 2023

Provinciale voorronde 2 TU B-niveau

Sportcomplex Bleukens, Hoolsterberg, Balen, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

maandag 20 februari 2023 – zondag 26 februari 2023

Krokusvakantie (geen les)

geen les tijdens de krokusvakantie vanaf maandag 20 februari tot en met zondag 26 februari.

+ Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 25 februari 2023 – zondag 26 februari 2023

Provinciale voorronde 2 ACR CI-niveau

Sporthal De Alk, Koutermanstraat, Alken, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Maart 2023

Activiteit

vrijdag 3 maart 2023

Thirsty Friday (3)

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 4 maart 2023 – zondag 5 maart 2023

Provinciale voorronde 1 ACR AB-niveau

Sporthal De Dulpop, Beekdam, Kruibeke, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 4 maart 2023 – zondag 5 maart 2023

Provinciale voorronde 2/3 TU TRA AB-niveau

Den Drab, Drabstraat, Mortsel, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

vrijdag 10 maart 2023

Quiz

+ Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 11 maart 2023 – zondag 12 maart 2023

Recreatoernooi 3 ACR

Sporthal Berkenbos, Pastoor Paquaylaan, Heusden-Zolder, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zondag 12 maart 2023

Provinciale voorronde 3 TRA C-niveau - ANTWERPS KAMPIOENSCHAP

Sportcomplex Scherpenstein, Parklaan, Schelle, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 18 maart 2023 – zondag 19 maart 2023

Provinciale voorronde 3 ACR CI-niveau

Stedelijke Sporthal, Burgemeester Lionel Pussemierstraat, Eeklo, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 18 maart 2023 – zondag 19 maart 2023

Provinciale voorronde 3 DMT AB-niveau en DMT TU TRA I-niveau - ANTWERPS KAMPIOENSCHAP

Sportcentrum Ternat, Van Cauwelaertstraat, Ternat, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 25 maart 2023 – zondag 26 maart 2023

Provinciale voorronde 2 ACR AB-niveau

Sportcentrum Genk, Emiel Van Dorenlaan, Genk, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 25 maart 2023 – zondag 26 maart 2023

Provinciale voorronde 3/4 TU TRA AB-niveau

Sporthal Bergenmeers, Koedreef, Destelbergen, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

April 2023

Wedstrijd

zaterdag 1 april 2023 – zondag 2 april 2023

Provinciale voorronde 4 ACR CI-niveau

Sporthal "August Wyn", Landbouwstraat, Niel, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

maandag 3 april 2023 – zondag 16 april 2023

Paasvakantie (geen les)

geen les tijdens de paasvakantie vanaf maandag 3 april tot en met zondag 16 april.

+ Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 15 april 2023 – zondag 16 april 2023

Provinciale voorronde 3 ACR AB-niveau

Sporthal Bourgoyen, Driepikkelstraat, Mariakerke Gent, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 22 april 2023 – zondag 23 april 2023

Recreatoernooi 4 ACR

Hasselt, Sporthal Kuringen, Grote Baan, Hasselt, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 22 april 2023 – zondag 23 april 2023

Vlaams Kampioenschap DMT AB-niveau

Sportpark Joris Verhaegen, Industriepark, Hulshout, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 22 april 2023 – zondag 23 april 2023

Voorronde 4 DMT TU TRA I-niveau

Sportpark Joris Verhaegen, Industriepark, Hulshout, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 29 april 2023 – zondag 30 april 2023

Vlaams Kampioenschap TU TRA AB-niveau

Sportpark / Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan, Essen, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Mei 2023

Wedstrijd

donderdag 4 mei 2023 – vrijdag 5 mei 2023

Provinciale voorronde 1 ACR CI-niveau

Zaal Uyttenhove, Zavel, Lochristi, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Activiteit

vrijdag 5 mei 2023

Thirsty Friday (4)

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 6 mei 2023 – zondag 7 mei 2023

Vlaams Kampioenschap ACR AB-niveau

Sporthal Vrijhals Breendonk, Vrijhalsweg, Puurs-Sint-Amands, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 27 mei 2023 – maandag 29 mei 2023

Belgisch Kampioenschap TU TRA DMT AB-niveau

Sport Vlaanderen Brugge, Nijverheidsstraat, Brugge, België

Toon route | + Toevoegen aan agenda

Wedstrijd

zaterdag 27 mei 2023 – maandag 29 mei 2023

Groot Belgisch Kampioenschap ACR AB-niveau

+ Toevoegen aan agenda

Juni 2023

Activiteit

woensdag 7 juni 2023

Medailleuitreiking kleutergym (woensdag)

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

donderdag 8 juni 2023

Medailluitreiking kleutergym (donderdag)

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

zaterdag 10 juni 2023

Medailleuitreiking g-gym

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

zondag 11 juni 2023

Medailleuitreiking kleutergym (zondag)

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

zondag 18 juni 2023

Einde seizoen

+ Toevoegen aan agenda

Activiteit

zaterdag 24 juni 2023

Vrijwilligersfeestje

Turnkring Deugd En Moed Ekeren, Oorderseweg, Antwerp, Belgium

Toon route | + Toevoegen aan agenda